Не секрет, що, в середньому, людина проводить 8 годин на добу уві сні. Це третина життя, яку ми теж повноцінно живемо, тільки в цей час спимо. Сон - фізіологічна потреба людини, характеризується тим, що в цей час ми нерухомо лежимо, зрідка перевертаючись і бачимо сновидіння. Так проводить час переважна більшість людей, і якщо людина з ранку позіхає, має темні кола під очима, або нервує з будь-якого приводу, про таких кажуть: «не виспався", маючи на увазі, що не вистачило час на сон. Але мало хто звертає увагу не на кількісну складову сну, а на якісну: приміщення, що не провітрюється, чашка кави на ніч, незручне ложе - ці складові істотно знижують шанси виспатися.

І якщо про перші два явища ми Вас можемо тільки попередити, то з останнім - ще й допоможемо.

elMatro BioLinum - це серія тонких ортопедичних матраців (топпери) високої якості, яким до снаги врятувати Ваш сон.

Саме слово "топпер", що походить від англійського слова "top", означає "зверху", "вершина". Це означає, що основним призначенням топпера є покриття незручної для сну поверхні: стику на дивані, вм'ятини на спальному місці, "хвилі" розкладачки, старий горбистий матрац. Не дивлячись на це, топпери elMatro BioLinum успішно використовуються для організації самостійного спального місця (футона): досить покласти цей матрац на підлогу, накрити простирадлом і покласти зверху подушку. Після пробудження відпочиваючого, футон може бути зібраний в рулон і прибраний в комод або шафу.

Особливість даної серії - льняне полотно. Тканина з лляних волокон здавна використовувалася як для виготовлення одягу, яке цінується за легкість і практичність, так і у виробництві довговічної біологічно чистої постільної білизни, рушників, серветок і так далі. Залишається додати, що льон не алергенний, легко прасується, швидко висихає, просто приємний на дотик - цими якостями ми керувалися при розробці топперів серії elMatro BioLinum.

Ортопедичні тонкі матраци elMatro BioLinum є композитними, вони складаються з декількох шарів природних наповнювачів і безпечної для людини синтетичної складової.

elMatro BioLinum пропонує:

- Топпери, що складаються з комбінованих шарів екологічно чистих матеріалів: кокосової койри, льону, ортопедичної піни високої щільності, латексованої бавовни;

- Правильне анатомічне положення тіла під час сну забезпечується завдяки фірмовій послідовності чергування тонких матраців elMatro BioLinum;

- Універсальність у використанні топперів: може служити як самостійним матрацом, так і коректуючою поверхнею для нерівностей колишнього спального місця;

- Висота топперу до 8 см, може бути згорнутим у рулон і прибраний в комод, шафу, диван;

- Антистатичний і антистресовий ефект, що дозволяють зняти напругу з м'язів і активної частини опорно-рухового апарату;

- Гіпоалергенність завдяки поєднанню фірмових еко-матеріалів: дихаючого верхнього шару і біологічно чистих наповнювачів;

- Унікальне поєднання безпечних і еко-чистих компонентів і широкого вибору розмірів (від 70 см. в ширину до 180 см). Це дозволяє використовувати топпери elMatro BioLinum для всіх вікових категорій і підходить для більшості типорозмірів існуючих ліжок.

Крім того, ми беремося виготовити ортопедичний топпер (футон) будь-якого нестандартного розміру і будь-якої форми за лекалами замовника.

Наші ортопедичні топпери (футони) не накопичують вологу і пил, середовище всередині матраців не дозволяє існувати різним паразитам (домашнім і пиловим кліщам).

Матраци серії elMatro BioLinum мають ефект "зима-літо", це означає, що з двох сторін підібрані такі матеріали, які з одного боку зберігають тепло, з іншого ж - охолоджують тіло.

Зручний чохол з мікрофібри при необхідності може бути знятий і випраний - він на блискавці. Для гігієнічного ефекту чохол elMatro BioLinum оброблений антибактеріальним шаром, що є додатковим захистом від вірусів і бактерій, при цьому людині даний склад абсолютно безпечний.

Виробляються матраци elMatro BioLinum на екологічному, технологічно оснащеному, чистому виробництві співробітниками високої кваліфікації. На кожному етапі виробництва виготовлення ортопедичних матраців контролюється досвідченими працівниками департаменту якості. Ми розуміємо, що від нас залежить Ваше здоров'я і настрій.

Усі матраци elMatro виробляються компанією Дівасо.