Правильна підготовка до хорошого сну - не менш важлива, як і правильно підібраний матрац. Мало хто готують спальне місце як гурман блюдо: смакуючи, але навмисно не поспішаючи. Потрібно провітрити кімнату, встановити кондиціонер на 17 градусів за Цельсієм, простежити, щоб у кімнаті не залишилося настирливих комах, потурбуватися, щоб не блимали навіть індикатори зарядних пристроїв численних гаджетів.

Зате, на щастя, відпала необхідність мучитися на ложі давно купленого дивана або ліжка, з ночі в ніч страждаючи на старих пружинах. Рекомендовано і користується широким попитом покупка такого чуда, як ортопедичний матрац.

Саме ортопедичні матраци і пропонує Вам колекція elMatro Pocket Spring.

elMatro Pocket Spring - ортопедичні пружинні матраци, що підходять для членів сім'ї різного віку не тільки через відмінну пружність, а ще й через привабливі якості використовуваних природних матеріалів.

Завдяки посиленому блоку незалежних пружин Pocket Spring від білоруського партнера, матраци даної колекції відмінно підходять не тільки для одномісних, але і для двомісних ліжок. Під час сну рухи партнера практично непомітні.

Практичність і довговічність цим матрацам надають пружини, посилені захисним шаром SpanShutz. На 1 кв.м. у блоці припадає 300 пружин, діаметр однієї пружини становить 5 см. Фірмовий нетканний матеріал FlexFoam, що складається з ортопедичної піни і гипоалергенного волокна забезпечує додаткову пружність матрацу.

Модель elMatro Uno, жорсткість 3/3

Модель elMatro Kava, жорсткість 3/3

Модель elMatro Uno Cocos, жорсткість 3/4

Модель elMatro Kava Cocos, жорсткість 3/4

Модель elMatro Uno Double Cocos, жорсткість 4/4

Родзинка колекції elMatro Pocket Spring - це чергування полотен з натуральними волокнами чайного чагарнику (Camellia sinensis), просочені тонізуючим екстрактом зеленого чаю, шарів латексованих волокон кокоса - кокосової койри, зносостійкої лляної повсті.

Аромат зеленого чаю лідирує серед антиоксидантів, покращуючи обмін речовин і метаболізм організму. Кокосова койра - пружний і міцний натуральний матеріал, що складається з природних пропарених кокосових волокон. У той же час льон має підвищену гігроскопічність і вентиляцією, що забезпечить власникові відчуття свіжості і комфорту. Всі використані матеріали перевірені і є алергенно неактивними.

elMatro Pocket Spring пропонує:

- Матраци, що складаються з комбінованих шарів екологічно чистих матеріалів: полотна з волокон чайного дерева; кокосової койри, що не підлягає деформації, гниттю та розкладанню, лляної повсті LinenFelt, ортопедичної піни високої щільності;

- Правильне анатомічне положення тіла під час сну забезпечується завдяки фірмовій послідовності чергування тонких шарів elMatro Pocket Spring;

- Антистатичний та антистресовий ефект, що дозволяють зняти напругу з м'язів і скелета людини, активної частини опорно-рухового апарату;

- Гіпоалергенність завдяки поєднанню фірмових еко-матеріалів: дихаючого верхнього шару і біологічно чистих наповнювачів;

- Унікальне поєднання безпечних і еко-чистих компонентів і широкого вибору розмірів (від 70 см. в ширину до 180 см.). Це дозволяє використовувати ортопедичні матраци elMatro Pocket Spring для всіх вікових категорій і підходить для більшості типорозмірів існуючих ліжок.

Крім того, ми беремося виготовити ортопедичний матрац будь-якого нестандартного розміру і будь-якої форми за лекалами замовника.

Ортопедичні матраци elMatro Pocket Spring не накопичують вологу і пил, середовище всередині матраців негативне для існування різних паразитів (домашніх і пилових кліщів).

Матраци серії elMatro Pocket Spring мають ефект "зима-літо", це означає, що з двох сторін підібрані такі матеріали, які з одного боку зберігають тепло, з іншого ж - охолоджують тіло.

Зручний чохол з мікрофібри при необхідності може бути знятий і випраний - він на блискавці. Для гігієнічного ефекту чохол elMatro Pocket Spring оброблений антибактеріальним шаром, що є додатковим захистом від вірусів і бактерій, при цьому людині даний склад абсолютно безпечний.

Виробляються матраци elMatro Pocket Spring на екологічному, технологічно оснащеному, чистому виробництві співробітниками високої кваліфікації. На кожному етапі виробництва виготовлення ортопедичних матраців контролюється досвідченими працівниками департаменту якості. Ми розуміємо, що від нас залежить Ваше здоров'я і настрій.

Усі матраци elMatro виробляються компанією Дівасо.