Питання це непросте і підійти до його вирішення треба з увагою.

Найчастіше від клієнтів при виборі матраца звучить: "Допоможіть визначитися, у вас такий великий вибір. Не розумію, який же мені потрібен матрац"

Безпружинні матраци та топпери національного виробника ТОВ "Дівасо" (ТМ Divaso, elMatro, Gut Haus) мають жорсткість від 2 до 4 за сучасною п'ятибальною шкалою жорсткості матраців. Отже дуже м'яких матраців (жорсткість 1), та дуже жорстких (жорсткість 5) в асортименті Дівасо немає.

Одне з важливих питань, з яким необхідно визначитися в першу чергу - це яка жорсткість необхідна саме вам.

Тому потрібно враховувати кілька моментів:

- Вік людини

- Вага людини, яка буде використовувати цей матрац

- Проблеми (або їх відсутність) з хребтом та суглобами

Якщо матрац вибирається для дитини чи підлітка, то потрібно враховувати, що вага невелика, а хребет ще не до кінця сформувався. Тому для них вибираємо помірно жорсткий матрац.

Помірно жорсткий матрац (рівень жорсткості 4) ви також можете вибрати, якщо у вас проблеми з грудним відділом хребта, якщо ваша вага більше 90 кг, якщо вам ще немає 50 років, ви любите спати на животі або спині, якщо у вас сколіоз.

Якщо ж вам більше 50 років, у вас болі в поперековому або попереково-крижовому відділі хребта, або ви зазвичай спите на боці - відмовтеся від покупки жорсткого матраца на користь середньої жорсткості (рівень жорсткості 3).

М'який матрац (рівень жорсткості 2) теж має свої обмеження.

М'який матрац не підійде дітям та підліткам, людям з вагою більше 80 кг, та тим, хто любить спати на спині або животі.

М'який матрац підійде тим, хто любить спати на боці, тим, хто страждає від болю в попереку і тим, чий вік перевищує 55 років.

Матрац середньої жорсткості (3 рівень жорсткості) підійде абсолютній більшості людей. Це «універсальний солдат» матрацної промисловості. Комбінація м'яких і жорстких наповнювачів, які зазвичай використовуються в матрацах виробника Divaso середньої жорсткості, дозволяють отримати максимальний комфорт під час сну.

 

Треба зауважити, що якщо ваша вага менше 60 кг, то немає ніякого сенсу замовляти жорсткий матрац - ви просто не зможете відчути ортопедичний та анатомічний ефект.

Якщо ваша вага від 60 до 90 кг, ви можете вибирати матрац будь-якої жорсткості з урахуванням віку та особливостей здоров'я.

Якщо ваша вага більше 90 кг, то вам підійдуть матраци помірної  жорсткості (рівень 4), але в тому випадку, якщо ваш вік не перевищує 50 років. Такий матрац дозволить рівномірно розподілити навантаження по всій спальній поверхні.

Стан здоров'я вашого хребта також має вплинути на ваш вибір матраца.

У тому випадку, якщо у вас болі в грудному відділі хребта, вам потрібно орієнтуватися на більш жорсткий матрац, в поперековому або попереково-крижовому - на більш м'який.

Якщо ви активно займаєтеся спортом, то жорсткий матрац буде правильним вибором, він забезпечить ортопедичний ефект і допоможе вашим м'язам розслабитися і відпочити під час сну.

Якщо ви страждаєте від гіподинамії - вам рекомендований більш м'який матрац або матрац середньої жорсткості. Він допоможе розвантажити ваші судини і поліпшити кровообіг у тканинах.

Купуйте матраци, користуючись нашими рекомендаціями і вам буде забезпечений комфортний сон і відмінний відпочинок.

В інтернет-магазині виробника матраців Divaso ви можете обрати ортопедичний матрац на будь-який смак та бюджет.