Як вірно обрати матрац

Питання це непросте і підійти до його вирішення треба з увагою.

Найчастіше від клієнтів при виборі матраца звучить: «Допоможіть визначитися, у вас такий великий вибір. Не розумію, який же мені потрібен матрац »

Безпружинні матраци і Топпери ТМ Green Streem мають жорсткість від 2 до 4 за сучасною п'ятибальною шкалою жорсткості матраців. І одне з важливих питань, з яким необхідно визначитися в першу чергу - це яка жорсткість необхідна саме вам.

Тому потрібно враховувати кілька моментів:

- Вік

- Вага людини, яка буде використовувати цей матрац

- Проблеми (або їх відсутність) з хребтом

Якщо матрац вибирається для дитини чи підлітка, то потрібно враховувати, що вага невелика, а хребет ще не до кінця сформувався. Тому для таких клієнтів вибираємо жорсткий матрац.

Жорсткий матрац (4 рівень жорсткості) ви також можете вибрати, якщо у вас проблеми з грудним відділом хребта, якщо ваша вага більше 90 кг, якщо вам немає 50 років, любите спати на животі або спині, якщо у вас сколіоз.

Якщо ж вам більше 50 років, у вас болі в поперековому або попереково-крижовому відділі хребта, або ви спите на боці - відмовтеся від покупки жорсткого матраца.

М'який матрац (2 рівень жорсткості) теж має свої обмеження.

М'який матрац не підійде дітям та підліткам, людям з вагою більше 80 кг, тим, хто любить спати на спині або животі.

М'який матрац підійде тим, хто любить спати на боці, тим, хто страждає від болю в попереку і тим, чий вік перевищує 55 років.

Матрац середньої жорсткості (3 рівень жорсткості) підійде абсолютній більшості людей. Це «універсальний солдат» матрацній промисловості. Комбінація м'яких і жорстких наповнювачів, які зазвичай використовуються в матрацах ТМ Green Streem середньої жорсткості, дозволяють отримати максимальний комфорт під час сну.

Треба зауважити, що якщо ваша вага менше 60 кг, то немає ніякого сенсу замовляти жорсткий матрац - ви просто не зможете відчути ортопедичний і анатомічний ефект.

Якщо ваша вага від 60 до 90 кг, ви можете вибирати матрац будь-якої жорсткості з урахуванням віку та особливостей здоров'я.

Якщо ваша вага більше 90 кг, то вам підійдуть матраци 4 рівня жорсткості. Але в тому випадку, якщо ваш вік не перевищує 50 років. Такий матрац дозволить рівномірно розподілити навантаження по всієї спальній поверхні.

Стан здоров'я вашого хребта також має вплинути на ваш вибір матраца.

У тому випадку, якщо у вас болі в грудному відділі хребта, вам потрібно орієнтуватися на більш жорсткий матрац, в поперековому або попереково-крижовому - на більш м'який.

Якщо ви активно займаєтеся спортом, то жорсткий матрац буде правильним вибором. Він забезпечить ортопедичний ефект і допоможе вашим м'язам розслабитися і відпочити під час сну.

Якщо ви страждаєте від гіподинамії - вам рекомендований більш м'який матрац або матрац середньої жорсткості. Він допоможе розвантажити ваші судини і поліпшити кровообіг в тканинах.

Купуйте матраци, користуючись нашими рекомендаціями і вам буде забезпечений комфортний сон і відмінний відпочинок.