Навіщо потрібен тонкий матрац?

Тонкі матраци призначені для коригування спальної поверхні і підвищення комфортності сну. Іншими словами, футони і Топпери просто необхідні, якщо:

- вам необхідно вирівняти поверхню розкладного дивана;

- ваша спальна поверхня занадто м'яка або занадто тверда;

- старий матрац просів або втратив ортопедичні властивості;

- у вас часто бувають гості, які залишаються з ночівлею, але немає можливості організоать додаткове спальне місце.

А ще тонкі матраци будуть корисні тим, хто любить займатися фітнесом, любителям відпочинку з наметами або для ночівлі на дачі, в якості захисту нового матраца або дивана від забруднень.

Залежно від чохла і наповнення вони забезпечать терморегуляцію поверхні, створюючи комфортний мікроклімат для сну в будь-який час року.

Дані вироби багатофункціональні і з легкістю допоможуть вирішити проблему незручного спального місця або його відсутності взагалі.

Головними перевагами тонких матраців є їх легкість і мобільність. Конструкція футони і Топпер не має пружинного підстави, тому вони без праці скручуються в рулон, займають мінімум місця для компактного зберігання та транспортування.

Ціна таких матраців в кілька разів нижче ціни повноцінного ортопедичного матраца. Таким чином, при мінімальних витратах Ви можете кардинально змінити якість свого відпочинку, збільшивши комфортність або надавши анатомичность будь спальної поверхні.

Як же його вибрати?

Наприклад ваша ліжко або диван мають занадто жорстку поверхню, без пошкоджень, але занадто жорстку. Тоді краще вибрати м'який тонкий матрац з ортопедичним ефектом. Такий, як GS Ortholinum Slim, GS Carbo Ultra або GS Cotton Duo. Такі Топпери створюють відчуття занурення тіла в матрац, зберігаючи нормальний кровообіг і іннервацію м'язової тканини.

У разі, коли на вашому спальному місці стирчать пружини або навпаки, є вм'ятини, вам слід звернути увагу на Топпери з кокосової койрой, наприклад: GS Tea 2в1 Cocos, GS Ergo Lux, GS Biolinum Ergo Light. І чим більше вади, тим товщі повинен бути матрац.

У тому випадку, коли поверхня дуже м'яка і ви в неї буквально провалюєтесь, тоді краще зробити вибір на користь багатошарових матраців з кокосовим шаром посередині. Таким, як GS Tea Ultra Cocos. У цьому випадку поверхня стане більш комфортною і приємною.

У будь-якому випадку вибір за вами. ТМ Green Streem пропонує вам кілька колекцій Топпери для вирішення різноманітних проблем зі спальною поверхнею.